Газонокосарка Husqvarna LC 353VE - самохідна косарка для великих садів і користувачів, які висувають високі вимоги до продуктивності та якості косіння. Ширина обробки 53 см. Двигун оснащений системою Instart з можливістю запуску від акумулятора. Скошена трава може збиратися в травозбірник об'ємом 65 л або акуратно викидатися назовні. Функція мульчування (багаторазове подрібнення) доступна, як опція (комплект: заглушка і ніж, купуються окремо). Оснащена міцною композитною ріжучою декою і м'якою ручкою. Додаткові функції включають в себе електростартер з акумулятором, центральне регулювання висоти скошування і колеса на підшипниках. Великі колеса забезпечують маневреність і стійке зчеплення із землею. Модель оснастили вдосконаленими ергономічними рукоятками.
Особливості газонокосарки Husqvarna LC 353 VE:
- Самохідна газонокосарка Husqvarna LC 353 VE з функцією збирання трави, електричним запуском і безступінчатим варіатором.
- Робочі характеристики, висока якість збірки і матеріалів дає змогу використовувати газонокосарку не тільки в приватних господарствах, а й у комерційних цілях.
- Приводиться в дію за допомогою двигуна ДВС Husqvarna HS 166AE потужністю 2,75 кВт з легким пуском.
- Функція INSTART™ максимально спрощує запуск машини.
- Оснащена косарка композитною ріжучою декою завширшки 53 см, центральним регулюванням висоти скошування в діапазоні 20-75 мм і зручними органами управління.
- Завдяки можливостям варіатора швидкість руху в процесі роботи можна змінювати в межах 2.8 - 5 км/год, зберігаючи при цьому кількість обертів ріжучого ножа.
- Ергономічне кермо можна встановити під потрібним кутом для легкого керування.
- Зберігання і транспортування газонокосарки спрощено завдяки складаній ручці.
Комплект поставки:
- Газонокосарка Husqvarna LC 353 VE.
- Травозбірник.